Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Konferencja Naukowa "Inżynieria dla potrzeb gospodarki leśnej i ochrony środowiska | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Konferencja Naukowa "Inżynieria dla potrzeb gospodarki leśnej i ochrony środowiska

paź
11
paź/11 11:00 - paź/11 15:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kolegium Rungego

ul. Wojska Polskiego 52

Wydarzenie połączone jest z benefisem z okazji podsumowania dorobku naukowego prof. dr. hab. Antoniego T. Milera, pracownika Wydziału Leśnego, byłego kierownika Katedry Inżynierii Leśnej. W konferencj wezmą udział przedstawiciele wydziałów: Leśnego oraz Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestzrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Wrocławiu, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi oraz przedstawiciel Lasów Państwowych. 

 

Tematyka konferencji jest związana z aktualną problematyką w Lasach Państwowych. Zagadnienia inżynieryjne, takie jak: inwestycje drogowe i infrastruktura techniczna związana ze stosunkami wodnymi w lasach są kwestiami kluczowymi z punktu widzenia gospodarki leśnej i ochrony środowiska. 

 

WYDZIAŁY