Leśny Kongres Drogowy „Kierunki działań lasów państwowych w zakresie drogownictwa leśnego i przedsięwzięć wspólnych z samorządami”

Maj/09 09:30

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Instytutu Badawczego Leśnictwa w Sękocinie Starym

Leśny Kongres Drogowy pn. „Kierunki działań Lasów Państwowych w zakresie drogownictwa leśnego i przedsięwzięć wspólnych z samorządami” pod patronatem honorowym Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka poświęcony będzie zagadnieniom związanym z drogownictwem leśnym. Celem Kongresu Drogowego jest promocja wspólnych przedsięwzięć drogowych podejmowanych przez Lasy Państwowe w ramach współpracy z samorządami oraz podniesienie kwalifikacji pracowników jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych w zakresie stosowania nowych technologii i materiałów przeznaczonych do remontu i budowy dróg leśnych. Na Kongresie wystąpi Minister Środowiska Henryk Kowalczyk oraz Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny.

Zgłoszenie chęci udziału w kongresie możliwe jest drogą telefoniczną – tel. 22 185 53 90 lub mailową – e-mail: janusz.blaszczyk@cilp.lasy.gov.pl do dnia 25 kwietnia 2018 r. Szczegółowe informacje oraz program kongresu można znaleźć w załączonych materiałach.

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar