Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility LXXXII Krajowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt: "NOWOCZESNA HODOWLA A DOBROSTAN ZWIERZĄT". | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wrz
wrz/20 09:00 - wrz/22 17:00

Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul. Dojazd 11

w Collegium Maximum przy ul. Wojska Polskiego 28.

W dniach 20-22 września 2017 r. odbędzie się  LXXXII Krajowy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w LXXXII Krajowym Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt: "NOWOCZESNA HODOWLA A DOBROSTAN ZWIERZĄT".

Organizatorem jest Poznańskie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego oraz  Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

LXXXII Krajowy Zjazd odbędzie się w dniach 20-22.IX.2017 roku w budynku Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ul. Dojazd 11 oraz w Collegium Maximum przy ul. Wojska Polskiego 28.

Bliższe informacje można znaleźć na stronie www.forumzoowet.pl, gdzie należy dokonać rejestracji uczestnictwa. Można także zapoznać się tam z informacjami o programie obrad oraz o wyjazdach terenowych czy terminach i formie przygotowywania komunikatów. Informacje te są sukcesywnie umieszczane na stronie www konferencji.

Celem konferencji w części plenarnej jest przedstawienie i  popularyzacja innowacyjnych metod hodowlanych wprowadzanych do hodowli, w połączeniu z zagadnieniami  zapewnienia dobrostanu  zwierząt gospodarskich wobec zmian genotypów i technologii produkcji.

Komitet Organizacyjny Zjazdu

Więcej informacji: www.forumzoowet.pl