Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Międzynarodowa Konferencja "Innowacje w terapii zajęciowej. Dostępność jako przestrzeń współpracy interdyscyplinarnej i interprofesjonalnej" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

mar
mar/03 10:00 - mar/04 16:00

Centrum Biologii Medycznej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
ul. Rokietnicka 8, 60-806 Poznań

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu razem z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym oraz międzynarodowym gronem ekspertów łączą siły, by zwrócić uwagę na zagadnienie dostępności przestrzeni publicznej.

Już 3 i 4 marca 2020 roku zorganizowane zostanie w Poznaniu duże, multidyscyplinarne wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, naukowców, reprezentantów instytucji publicznych oraz przedstawicieli władz lokalnych. Dzięki szerokiej ofercie wykładów i warsztatów każdy uczestnik będzie miał okazję poznać i doświadczyć jak ważna jest dostępność a także odkryć interesujący go aspekt tego zagadnienia z perspektywy wykonywanego zawodu. Konferencja jest organizowana w ramach projektu BaltSe@nioR 2.0 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej (program INTERREG Baltic Sea Region).

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny jednak liczba miejsc jest ograniczona. Sesja plenarna będzie tłumaczona na język migowy. Organizatorzy zapewniają również relację on-line. Będzie ona dostępna na stronie https://www.facebook.com/baltsenior/

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronch www:

www.innowacje2020.bok-ump.pl

www.baltsenior.com