Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Międzynarodowa Konferencja "Universities within the forests" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Międzynarodowa Konferencja "Universities within the forests"

wrz
wrz/24 09:00 - wrz/26 15:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Kolegium Rungego ul. Wojska Polskiego 52

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, ul. Działyńskich 2

Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w dniach 24-26 września 2019 r. organizuje międzynarodową konferencję pt.  Universities within the forests, która wpisuje się w obchody 100-lecia studiów leśnych w Poznaniu. Odbędzie się w Kolegium Rungego UPP oraz w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Uczestnikami konferencji będą dziekani i prodziekani Wydziałów Leśnych reprezentujący 21 uczelni z 16 państw. Bezpośrednio po konferencji uczestnicy przejadą do Krakowa, by wziąć udział w dziewiątym spotkaniu Konferencji Dziekanów i Dyrektorów Europejskich Wydziałów i Szkół Leśnych.

Więcej informacji o kn ferencji można znaleźć na stronie www