Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020

lut
lut/04 09:00 - lut/07 16:00

Miedzynarodowe Targi Poznańskie

Już w przyszły wtorek (04.02.2020 r.) ruszają Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu. Jest to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zespół pod kierownictwem prof. UPP dr hab. inż. Radosława Mirskiego z Katedry Tworzyw Drzewnych przedstawi ofertę nowych rozwiązań dla branży budowlanej, w tym zaprezentowane zostaną innowacyjne płyty i panele przeznaczone do izolacji akustycznej i cieplnej. Zapraszamy w dniach 4 – 7 lutego do STREFY START-UP w Pawilonie 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Więcej o targach: https://budma.pl/pl/