Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Misja Madagaskar 2018 oraz Wykład PTM | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Misja Madagaskar 2018 oraz Wykład PTM

gru
04
gru/04 12:00

Spotkanie - sala  St. Jankowskiego (106) WNoŻiŻ

Wykład  - budynek Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności UPP, przy ul. Wojska Polskiego 48; sala 48. 

Spotkanie "Misja Madagaskar 2018. Żywieniowcy z UPP na Czerwonej Wyspie" oraz Wykład PTM - Bioterroryzm - realne zagrożenie!

Zaproszenie na spotkanie, na które zapraszają OW PTTŻ oraz studenci Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu "Misja Madagaskar 2018. Żywieniowcy z UPP na Czerwonej Wyspie"

 

"Misja Madagaskar 2018. Żywieniowcy z UPP na Czerwonej Wyspie"

 

Zarząd Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności i studenci Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu serdecznie zapraszają we wtorek 4 grudnia br. do sali w budynku WNoŻiŻ im. St. Jankowskiego (s.106) na spotkanie pt.: „Misja Madagaskar 2018. Żywieniowcy z UPP na Czerwonej Wyspie”. 


Zaproszenie na wykład OP PTM, który odbędzie się 7 grudnia.

 

Wykład PTM - Bioterroryzm - realne zagrożenie!

 

Zarząd Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów serdecznie zaprasza na zabranie naukowe, w ramach którego dr hab. Elżbieta Klewicka wygłosi wykład otwarty zatytułowany "Bioterroryzm - realne zagrożenie!". 

Wykład odbędzie się 7 grudnia 2018 o godzinie 13:00  w budynku Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przy ul. Wojska Polskiego 48; sala 48. 

 

WYDZIAŁY