Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Noc Naukowców 2023 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Noc Naukowców 2023 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

wrz
29
wrz/29 16:00 - wrz/29 22:00

Kampus Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Jak co roku, w ostatni piątek września, zapraszamy na Noc Naukowców do Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Tegoroczna edycja, odbywa się pod hasłem “NIGHT4FUTRURE” - "Przryszłosć Ziemi zależy od współpracy naukowców z rożnych dziedzin".  Rozpoczynamy odliczanie do 29 września 2023 r., kiedy to o godz. 16:00 rusza kolejna przygoda z nauką dla wszystkich chcących poznać tajniki laboratoriów, sal warsztatowych, wykładowych czy ciekawych miejsc na kampusie.

Przygotowaliśmy dla odwiedzających wykłady, warsztaty, prezentacje, wycieczki, pokazy, stiska interaktywne. Wszystkie łączyć będzie wspólne przesłanie i troska o naszą planetę - Naukowcy ratują Ziemię!

Na większość wydarzeń obowiązuje elektroniczna rejestracja - TUTAJ , która będzie dostępna od 4 do 17 września (do godz. 12.000)  dostępna TUTAJ.

WSTĘP WOLNY

 

Zachęcamy do śledzenia postów na Facebooku, gdzie przybliżamy tematykę wydarzeń na UPP. 

 

Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń! W tym samym czasie w całej Europie odbędą się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe, których celem jest zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze zabawy.

Tej jedynej nocy naukowcy odejdą od swoich codziennych obowiązków, aby bawić się wspólnie z publicznością. Każdy będzie mógł się przekonać, że nauka jest pasjonująca i ciekawa. Zobaczymy naukowców w nietypowych sytuacjach, a publiczność w roli naukowców.

 

Czeka nas noc pełna atrakcji: pokazów, eksperymentów, warsztatów.

 

Nie można przespać tej Nocy!

 

Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu Komisji Europejskiej w ramach konkursu w Programie Ramowym UE Horyzont 2020.

WYDZIAŁY