Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nordic Walking w lesie! | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Nordic Walking w lesie!

wrz
24
wrz/24 09:30 - wrz/24 15:00

Leśnicy i kardiolodzy zapraszają na Nordic Walking w lesie!

 

W niedzielę, 24 września 2023 roku o godzinie 9:30 leśnicy i kardiolodzy dbający o zdrowie i kondycję fizyczną zapraszają swoich przyjaciół, miłośników lasu i rekreacji na wędrówkę do Leśnego Zakładu Doświadczalnego Murowana Goślina.

 

W programie nordyckie spacery „po zdrowie” i dla regeneracji i odprężenia. Wiadomości o lesie i przyrodzie będą udzielać leśnicy, a o zdrowiu i prawidłowej diecie będą informować fachowcy. Okazją do spotkania na trasie w lesie jest Światowy Dzień Serca oraz trwająca kampania „Lasom Przyjazny”. 

 

Dla miłośników wędrówek i spacerów przygotowano dwie trasy, jedna o długości ok. 3km, druga ok. 8km. Na każdej trasie wskazane jest obuwie terenowe i strój spacerowy „na każdą pogodę”.

 

Szczegóły wydarzenia: Nordic Walking w lesie - PDF 

 

Organizatorami aktywnego spotkania w lesie są: Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Wielkopolski, Leśny Zakład Doświadczalny Murowana Goślina, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział w Poznaniu. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 16.09.2023 roku, na adres: bartosz.wisniewski@lzdmg.com.pl 

 

Dalsze informacje znajdują się na stronie: www.wielkopolski.ptl.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

WYDZIAŁY