Poplenerowa wystawa rzeźbiarska "Dom"

lis
lis/16 18:00 - lis/30 18:00

Kolegium Cieszkowskich,

Poznań, ul. Wojska Polskiego 71

Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Fundacja RAMUS ARTIS zapraszają na wernisaż i wystawę poplenerową „ Dom”. Wystawa objęta jest patronatem honorowym Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

W Kolegium Cieszkowskich po raz kolejny, zaprezentowane zostaną wybrane rzeźby oraz wielkoformatowe zdjęcia rzeźb nawiązujące do tematu "Dom". Prace powstały w ramach RAMUS ARTIS Festival -X Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarskiego Puszcza Zielonka 2017.

Termin: wernisaż 16 listopada 2017 r., godz. 18.00. Wystawa: 16 listopada do 30 listopada 2017 r.. Miejsce: Budynek Kolegium Cieszkowskich, Poznań, ul. Wojska Polskiego 71. Wstęp wolny. Organizatorem wystawy: Fundacja RAMUS ARTIS, Wydział Leśny Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar