Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2017

Politechnika Poznańska

Centrum Wykładowo-Konferencyjne

ul. Piotrowo 2, Poznań

W dniach 11-12 września br. w gościnnych murach Politechniki Poznańskiej, na terenie Centrum Wykładowo - Konferencyjnego  odbędzie się Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2017.

Salon Maturzystów już po raz jedenasty organizowany jest w 16 miastach akademickich. Jest znaczącą w kraju imprezą o charakterze informacyjno-edukacyjnym, a głównym jej adresatem jest młodzież klas maturalnych, którzy przygotowują się do najważniejszego w życiu egzaminu oraz rekrutacji na wymarzone studia.

Dla odwiedzających przygotowane są ekspozycje i stoiska informacyjne szkół wyższych, prezentacje uczelni, spotkania warsztatowe, prezentacje najbardziej efektywnych metod nauczania czy radzenia sobie z maturalnym stresem.

Ofertę edukacyjną uniwersytetu przygotował Dział Marketingu i Komunikacji.