Seminarium poświęcone Światowemu Dniu Wody pod hasłem "Groundwater - making the invisible visible"

mar
mar/22 08:30 - mar/22 15:30

Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej

Wydział Inżynierii Produkcji UPL

Celem konferencji jest stworzenie platformy do dyskusji i poszukiwania rozwiązań problemów związanych z zasobami wodnymi w naszym kraju.

Rozwijanie współpracy między nauką a praktyką, wymiana doświadczeń i aktywizacja firm do współtworzenia bazy danych dla przyszłych absolwentów, spełniającego wymagania współczesnego rynku pracy w zakresie inżynierii środowiska i gospodarki wodnej.

Seminarium naukowo-techniczne skierowane jest do środowisk związanych z praktyką, do pracowników naukowych, studentów UPP i UPL a szczególnie kierunków: Inżynierii Środowiska, Inżynieria i Gospodarka Wodna oraz Gospodarka Przestrzenna, jak również uczniów szkół średnich zainteresowanych tą tematyką.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączniku.