"Speed Job" - Targi pracy tymczasowej

paź/25 09:00 - paź/25 15:00

Collegium Maximum

Hol i sala 267

Dział Marketingu i Komunikacji/Biuro Karier organizuje pilotażową edycję Targów Pracy Tymczasowej „Speed Job”. Inicjatywa zorganizowania Targów Pracy Tymczasowej powstała w odpowiedzi na potrzeby studentów, którzy coraz częściej elastycznie dzielą studenckie obowiązki z możliwościami dodatkowego zarobkowania.

Targi odbędą się 25 pażdziernika br. w holu Collegium Maximum, w godz. 09:00-15:00.

Oprócz stoisk wystawców odbędą się dodatkowo warsztaty w sali 267:

• w godz. 9:00-10:30 warsztat "Jaką pracę tymczasową wybrać? Czyli budowanie swojej ścieżki kariery"
  • w godz. 10:45-12:00 indywidualne konsultacje ścieżek karier/dokumentów aplikacyjnych.

Zapraszamy!!!

Znalezione obrazy dla zapytania ikona fb free

Dział Marketingu i Komunikacji