Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Spotkanie opłatkowe z udziałem księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Spotkanie opłatkowe z udziałem księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego

sty
sty/17 18:30

Kościoł pod wezwaniem świętego Jana Vianneya na Sołaczu

Ksiądz Kanonik Bogdan Reformat, duszpasterz Uniwersytetu Przyrodniczego i sołacki proboszcz, zaprasza całą społeczność akademicką, pracowników i studentów,  na 36 z kolei, spotkanie opłatkowe z udziałem księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, metropolity poznańskiego, w czwartek 17 stycznia 2019 roku o godzinie 18.30 do kościoła pod wezwaniem świętego Jana Vianneya na Sołaczu.  Spotkanie, przeżywane w roku obchodów setnej rocznicy utworzenia Wydziału Rolniczo-Leśnego,  rozpocznie Msza Święta, a po niej nastąpi składanie życzeń i przełamywanie się opłatkiem.