Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Targi Edukacyjne Poznań 2018 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Targi Edukacyjne Poznań 2018

mar
23
mar/23 10:00 - mar/25 16:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
Pawilon 2, Stoisko 49

W dniach 23-25 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe wydarzenie skierowane do potencjalnych kandydatów na studia - Targi Edukacyjne 2018. 

 

W tym roku przygotowaliśmy stoisko, na którym czekają studenci naszej uczelni, gotowi rozmawiać o wszystkich nurtujących młodych ludzi problemach związnych z podjęciem studiów na UPP, przekazujący rzetelną wiedzę merytoryczną oraz zachęcający do wstąpienia w szeregi najlepszej uczelni rolniczej w kraju. 

 

Kandydaci na studia oprócz informacji dotyczącej oferty, mogą także wziąć udział w konkursie i sięgnąć po atrakcyjne nagrody lub skorzystać z profesjonalnego doradztwa zawodowego i coachingu kariery, gdzie Panie z Działu Marketingu i Komunikacji  podpowiedzą jakie studia podjąć , aby w pełni wykorzystać swoje kompetencji i zainteresowania oraz zaplanować własną ścieżkę kariery.

 

W tym roku przygotowaliśmy dodatkową atrakcję w postaci warsztatów i gier, które odbywać się będą w przestrzeni hali targowej. 

 

 

Tikkk, taaak – zegar tyka, a kariera…czeka! - warsztaty z planowania kariery
23 marca br., piątek, godz. 13.30.

 

Inspirujące warsztaty ukazujące stopień ważności wyborów edukacyjno-zawodowych na dalsze życie młodych ludzi. Z warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jakie znaczenie ma zarządzanie sobą w czasie w obszarach nauki, pracy i zabawy.

 

 "Jak się odżywiać żeby czuć się dobrze?" - w arsztaty żywieniowe, w tym: 
24 marca br., sobota, godz.10.30

"Twój wybór ma znaczenie, czyli co jeść żeby być zdrowym"

"Żywienie i aktywność fizyczna"

 

„Ekonomiczno-przyrodnicze fair play" - gra zespołowa
24 marca br., sobota, godz. 13.30

Zarządzaj, zbieraj, wygrywaj. Tutaj liczy się wiedza na temat podstawowych zjawisk przyrodniczych czy procesów społeczno-gospodarczych, dobra organizacja pracy, logiczne myślenie, współpraca i refleks. Zespoły ścierają się w wyścigu o najsilniejszą pozycję rywalizując w pozyskiwaniu wartościowych monet.

 

Nasz zespół czeka na wszystkich chętnych w Pawilonie 2, Stoisko 49, w piątek i sobotę w godzinach 10.00-18.00, w niedzielę - 10.00-16.00

WYDZIAŁY