Targi Pracy UPP #JOB4YOU

Maj/15 12:00 - Maj/15 17:00

Kampus Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

ul. Wojska Polskeigo 28

Targi Pracy to cykliczne wydarzenie organizowane na wiosnę przez Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Spotkania z Pracodawcami na nieformalnym gruncie to doskonała możliwość przyciągnięcia do firmy najlepszych kandydatów oraz poznania przez studentów wymagań, procedur rekrutacji oraz perspektyw rozwoju zawodowego w przedsiębiorstwach.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się 15 maja  pod hasłem #JOB4YOU jako event towarzyszący „Piknikowi Przyrodnika” w formule outdoor. W ramach obchodów 100-lecia Uniwersytetu przygotowanych zostanie wiele wspaniałych atrakcji w tym m.in Quiz Przyrodniczy, Familiada, Przegląd Kapel i wiele, wiele innych.

W ramach uczestnictwa w Targach zapewniamy m.in.:

• Stoiska o wymiarach 6m2 lub 8m2
  • Stolik i dwa krzesła oraz dostęp do energii elektrycznej
  • Lunch dla max. 3 przedstawicieli firmy
  • Możliwość skorzystania z salki ćwiczeniowej/wykładowej w celu organizacji warsztatu/szkolenia
  • Publikacja wizytówki firmy w Katalogu Pracodawców
  • Promocja wystawców na stronie targów oraz w social mediach
  • Możliwość zamieszczenia ofert pracy na stronie targów

Warunkiem przystąpienia do udziału przez Wystawcę w targach jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres kariera@up.poznan.pl

Wyjątkowej edycji targów będą towarzyszyły niecodzienne atrakcje dla studentów, przygotowane m.in. przez pracodawców. W ramach jubileuszu powstania  Uniwersytetu Poznańskiego proponujemy Wystawcom niższe koszty uczestnictwa w Targach zachęcając jednocześnie do nadsyłania wraz z targowym formularzem zgłoszeniowym, propozycji organizacji np. wizyt studyjnych, warsztatów, konkursów i gier w których studenci mogą wygrać np. bilety do kina czy kupony na jedzenie, a także propozycje innych atrakcji, które mogą wygrać studenci uczestniczący w targach #JOB4YOU.

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia !

Na zgłoszenia i propozycje atrakcji czekamy do 22 marca 2019r.

Kontakt: kariera@up.poznan.pl, tel. 61 848 73-75

www.targipracy.up.poznan.pl