TRiLiada 2017

cze
cze/01 09:00

Instytu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego  - sala wykładowa IIB (A-100)

TRiLiada 2017 w Instytucie Inżynierii Biosystemów

1 czerwca w Instytucie Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędzie się TRiLiada 2017. Organizatorem tej imprezy jest Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej. TRiLiada rozpocznie się o godz. 9:00 w sali wykładowej IIB (A-100).

Studenckie Koło Naukowego Inżynierii Rolniczej oraz Dyrekcja Instytutu Inżynierii Biosystemów zapraszają do wzięcia udziału w TRiLiadzie 2017. TRiLiada - święto studentów Ekoenergetyki, Informatyki i agroinżynierii oraz Inżynierii rolniczej odbędzie się 1 czerwca 2016 r. w Instytucie Inżynierii Biosystemów.
Celem TRiLiady jest poszerzenie zdobywanej przez studentów wiedzy z zakresu inżynierii rolniczej, a także integracja społeczności studenckiej. W programie przewidziana jest część wykładowa (w godzinach 9:00 - 13:00), podczas której zaprezentowane zostaną uczestnikom najnowsze osiągnięcia z branży inżynierii rolniczej. Jak zwykle pomiędzy wykładami przewidziano konkursy dla publiczności, w których nagrodami będą, miedzy innymi, pamiątkowe koszulki.
Jako zakończenie tej części imprezy przewidziano konkurs dla studentów o puchar przechodni TRiLiady ufundowany przez Dyrektora Instytutu Inżynierii Biosystemów. Bezpośrednio po jego zakończeniu obędzie się konkurs dla publiczności, w którym nagrodą będzie wyjazd zagraniczny ufundowany przez redakcję miesięcznika top agrar Polska.
Po zakończeniu części wykładowej (ok. godz. 14:00) odbędzie się prezentacja ciągników i maszyn rolniczych na dziedzińcu Instytutu.