Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

paź
paź/06 11:00

Sala wykładowa Biocentrum

ul. Dojazd 11

Już 29 września dla studentów niestacjonarnych, a 2 października dla stacjonarnych rozpoczął się nowy rok akademicki.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego zaplanowana została na dzień 6 października. Odbędzie się w Biocentrum, przy ul. Dojazd 11 o godz, 11.00

Po otwarciu uroczystości i wygłoszeniu przemówienia przez JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Jana Pikula, w głośnikach zabrzmi Gaude Mater Polonia oraz odbędzie się immatrykulacja czyli przyjęcie nowych osób do grona studentów. Przedstawiciele przyjętych studentów reprezentujących wszystkie wydziały złożą przysięgę.

Podczas uroczystości wystąpią także przedstawiciele samorzadu studentów. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Walenty Poczta, Dziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego na temat: Sektor rolno-żywnościowy i leśno-drzewny w rozwoju gospodarczym Polski w XXI wieku.

Tradycyjnie uroczystość poprzedzi msza święta odprawiona w dniu inauguracji w kościele pw. św. Jana Vianneya o godz. 8.oo

W pierwszym tygodniu października zaplanowano także dla studentów pierwszego roku spotkania organizacyjne z Dziekanami wszystkich wydziałów.

Szczegółowy harmonogram spotkań

Dział Marketingu i Komunikacji