Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Nauka dla środowiska przyrodniczego" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

kwi
kwi/12 09:00 - kwi/14 16:00

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Biocentrum

ul. Dojazd 11

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz rozwój młodych naukowców, którzy wykazują zamiłowanie do nauki, jak również integracja całego środowiska naukowego. do udziału zapraszamy młodych naukowców: doktórantów oraz studentów, którym bliska jest problrmatyka różnych dziedzin nauki w powiązaniu z szeroko rozumianym środowiskiem przyrodniczym.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć w załączonych dokumentch.

WYDZIAŁY