Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wernisaż wystawy malarstwa Jana Wojciecha Malika pt. „Przyroda dookoła drzew”. | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wernisaż wystawy malarstwa Jana Wojciecha Malika pt. „Przyroda dookoła drzew”.

sty
sty/09 10:30 - sty/09 11:30

Katedra Chemii, ul. Wojska Polskiego 75

Sala wykładowa im. prof. S. Glixellego

Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, zaprasza na wystawę malarstwa Jana Wojciecha Malika pt. „Przyroda dookoła drzew”.

Miejsce: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Chemiiul. Wojska Polskiego 75

Czas trwania wystawy: 9.01-31.01 2020 r., godz. 8.00 do 18.00.

Wstęp wolny.

9 stycznia o godzinie 10.30 odbędzie się w Sali Wykładowej im. profesora Stanisława Glixellego  Katedry Chemii prezentacja wierszy autora z tomu „Drzewa, owady dwa”, projekcja filmu pt. „Dlaczego?” a następnie wernisaż wystawy obrazów w siedzibie Katedry Chemii.

Jan Wojciech Malik

Malarz fotorealista i realista od 1973.  Maluje realistyczne obrazy i kompozycje malarskie.

Laureat  wielu konkursów i festiwali sztuki: nagroda Ministra Kultury i Sztuki dla Młodego Twórcy na  Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie w 1978. i tamże  III nagrodę w 1998.  Laureat  Srebrnego Medalu i Nagrody Przyjaźni i Pokoju  na  II-m Biennale Sztuki Europa-Azja w Ankarze, w Turcji w 1988. Odznaczony medalem: Zasłużony Obywatel Miasta Poznania.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ