WES oraz SKN zapraszają na wykład otwarty

kwi
kwi/08 14:00

Sala D

W najbliższy poniedziałek, tj. 8 kwietnia, o godzinie 14 w sali D odbędzie się wykład dr Andrzeja Grzyba pt.: pt.: „Wsparcie Unii Europejskiej dla bioekonomii w Wieloletnich Ramach Finansowych 2020”.

Celem wykładu jest przedstawienie osiągnięć nauki w obszarze bioekonomii. Pan dr Andrzej Grzyb, poza specjalizacją naukową związaną z biogospodarką, jest także bezpośrednio zaangażowany w sprawy rolnictwa i agrobiznesu będąc posłem do Parlamentu Europejskiego. Możliwość zaproszenia tak znakomitego specjalisty jest efektem wieloletniej współpracy Wydziału Ekonomiczno-Społecznego z Panem Doktorem.

Bardzo serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w wykładzie.

Wawrzyniec Czubak

Powiązane materiały