Wielkopolski Dzień badań Klinicznych

Maj/25 10:30

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji zatytułowanej "Wielkopolski Dzień Badań Klinicznych", która odbędzie się 25 maja 2017 r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Nadrzędnym celem konferencji jest integracja środowiska badaczy, szpitali, ośrodków badań klinicznych, firm CRO, sponsorów i osób zainteresowanych realizacją badań klinicznych w Wielkopolsce.

Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem JM Rektora UMP prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.