Wielkopolski Salon Maturzystów "Perspektywy 2020" - online

wrz
wrz/23 10:00 - wrz/23 19:00

Jak co roku nasza uczelnia bierze udział w Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY. Tegoroczna, 14. edycja, została zaplanowana w bezpiecznej zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających formule – online.

Tradycyjnie już podczas salonu zainteresowani mogą wysłuchać wykładów na temat przyszłorocznych matur, prowadzonych przez ekspertów z OKE oraz zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych.

Zapraszamy na wirtualne stoisko Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie będzie można poznać uczelnię, porozmawiać z naszymi studentami na temat kierunków studiów, zajęć dodatkowych, kół zainteresowań i innych atrakcyjnych aktywności. Będzie można także spotkać się na czacie z doradcą zawodowym, który pomoże zaplanować własną ścieżkę kariery, przeprowadzi mini test kompetencji czy podpowie jak przełożyć pomysły na konkretne działania.

Czekamy na Was 23 września br. w godzinach 10.00 -19.00.  Odwiedż nasz profil na FB

Każdy uczestnik Salonu będzie mógł pobrać e-book Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2021 i otrzymać premię za obecność we wszystkich sekcjach e-Salonu.

Wszyscy uczestnicy otrzymają Certyfikat Uczestnika Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 wraz z podsumowaniem indywidualnej aktywności salonowej (dla siebie, dla wychowawcy, dla rodziców).

Aby uczestniczyć w salonie, należy się zarejestrować indywidualnie lub poprzez link, który każdy uczeń otrzyma od swojego nauczyciela.

Link do rejestracji oraz program znajduje się na stronie www Salonu Maturzystów.

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar