Wielkopolski Salon Maturzystów "Perspektywy 2020" - online

wrz
23
wrz/23 10:00 - wrz/23 19:00
Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Jak co roku nasza uczelnia bierze udział w Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY. Tegoroczna, 14. edycja, została zaplanowana w bezpiecznej zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających formule – online.

 

Tradycyjnie już podczas salonu zainteresowani mogą wysłuchać wykładów na temat przyszłorocznych matur, prowadzonych przez ekspertów z OKE oraz zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych.

 

Zapraszamy na wirtualne stoisko Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie będzie można poznać uczelnię, porozmawiać z naszymi studentami na temat kierunków studiów, zajęć dodatkowych, kół zainteresowań i innych atrakcyjnych aktywności. Będzie można także spotkać się na czacie z doradcą zawodowym, który pomoże zaplanować własną ścieżkę kariery, przeprowadzi mini test kompetencji czy podpowie jak przełożyć pomysły na konkretne działania.

 

Czekamy na Was 23 września br. w godzinach 10.00 -19.00.  Odwiedż nasz profil na FB

 

Każdy uczestnik Salonu będzie mógł pobrać e-book Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2021 i otrzymać premię za obecność we wszystkich sekcjach e-Salonu.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają Certyfikat Uczestnika Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 wraz z podsumowaniem indywidualnej aktywności salonowej (dla siebie, dla wychowawcy, dla rodziców).

 

Aby uczestniczyć w salonie, należy się zarejestrować indywidualnie lub poprzez link, który każdy uczeń otrzyma od swojego nauczyciela.

 

Link do rejestracji oraz program znajduje się na stronie www Salonu Maturzystów.

 

 

Powiązane materiały

ZałącznikRozmiar
Image icon plakatperspektywy.jpg859.53 KB

Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa
i Bioinżynierii
Wydział Leśny i Technologii
Drewna
Wydział Medycyny
Weterynaryjnej
i Nauk
o Zwierzętach
Wydział Nauk
o Żywności
i Żywieniu
Wydział Inżynierii
Środowiska
i Inżynierii Mechanicznej
Wydział
Ekonomiczny