Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wykład dr. Blaž Repe z Uniwersytetu w Lublanie pt. Soils of Slovenia and Slovense Solil Classification System | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

paź
paź/10 14:00 - paź/10 16:00

sala wykładowa, ul. Szydłowska 50

Katedra Gleboznawstwa i Mikrobiologii oraz Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego mają zaszczyt zaprosić na wykład dotyczący pokrywy glebowej Słowenii, który wygłosi dr. Blaž Repe z Uniwersytetu w Lublanie. Wykład odbędzie się 10 października (poniedziałek) o godzinie 14:00 w sali wykładowej przy ulicy Szydłowskiej 50.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!