Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wykłady Profesor Marii Pajares (Centro de Investigaciones Biológicas – CSIC, Madryt, Hiszpania). | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

gru
gru/03 14:00 - gru/03 16:00

Biocentrum, ul. Dojazd 11

Katedra Biochemii i Biotechnologii zaprasza na wykłady, który wygłosi Profesor Maria Pajares (Centro de Investigaciones Biológicas – CSIC, Madryt, Hiszpania).

Wykład pt. „Regulation of the methionine cycle: a focus on MAT and BHMT” odbędzie się dnia 3 grudnia 2019 o godz. 14:00 w sali B Biocentrum, ul. Dojazd 11.

Wykład pt. „From Nutrition to Epigenetics: contributions of the methionine cycle” odbędzie się dnia 3 grudnia 2019 o godz. 19:00 w sali B Biocentrum, ul. Dojazd 11.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pracowników i Studentów!