Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wystawa fotografii Krzysztofa Chomicza "Lot ku wolności" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wystawa fotografii Krzysztofa Chomicza "Lot ku wolności"

mar
mar/07 08:00 - mar/09 18:00

Kolegium Cieszkowskich,
ul. Wojska Polskiego 71 c

Wydział Leśny, Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na wystawę fotografii Krzysztofa Chomicza pt. "Lot ku wolności". Wystawa powstała z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Otwarcie wystawy w dniu 7 marca 2018 roku  o godzinie 17.00 w holu Kolegium Cieszkowskich, ul. Wojska Polskiego 71 c. Wystawę można oglądać od 7 do 9 kwietnia 2018 r. w godz. od 8.00 do 20.00. Wstęp wolny.

"Lot ku wolności" jest 14 wystawą autora. Krzysztof Chomicz ostatnio coraz częściej zamienia aparat fotograficzny na kamerę filmową. Obecnie realizuje on serial przyrodniczy dla stacji NC+ Planete.

Wiecej informacji na temat wystawy oraz jej autora można znaleźć tutaj