XXIV Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

lis
lis/08 10:00 - lis/19 14:00

Już wkrótce 24. odsłona Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki organizowanego z myślą o wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej!

Festiwal, w ramach którego sześć poznańskich uczelni: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, poznański oddział Polskiej Akademii Nauk oraz Laboratorium Wyobraźni PPNT przygotowało blisko 400 wydarzeń z różnych dziedzin nauki i sztuki, odbędzie się w dniach 8-19 listopada 2021r.

8 listopada  w  godzinach  12:00-14:00  odbędzie się inauguracja online – Wykład inauguracyjny z transmisją z Auli Lubrańskiego, ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu

Więcej informacji na stronie www Festiwalu

WYDZIAŁY