Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility XXV Jubileuszowy Poznański Przegląd Książki Naukowej | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

XXV Jubileuszowy Poznański Przegląd Książki Naukowej

lut
lut/25 13:00 - lut/25 14:00

Biblioteka Uniwersytecka

ul. Ratajczaka 38/40

Zapraszamy na uroczyste otwarcie XXV Jubileuszowego Poznańskiego Przeglądu Ksiażki Naukowej, organizowanego pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr. hab. Andrzeja Lesickiego, które odbędzie się 25 lutego 2020 r. o godz. 13.00, w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul Ratajczaka 38/40.

Poznański Przegląd Książki Naukowej to organizowane od 1996 wydarzenie wydawnicze mająca na celu prezentację wyboru książek naukowych wydanych w Poznaniu w poprzednim roku kalendarzowym. Wystawcami są zarówno wydawnictwa naukowe, jak i instytuty badawcze oraz inni wydawcy z terenu miasta i aglomeracji. Imprezie towarzyszą wykłady specjalistyczne.