Wszystkie wydarzenia

14.06

Zapraszamy na panel dyskusyjny  pt. „Determinanty wdrażania SI w badaniach i dydaktyce w uczelniach wyższych” w ramach cyklu wykladów o sztucznej i nteligencji na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

24.05

Zapraszamy na wykład prof. UPP dr. hab. inż. Marek Urbaniak pt. „Czy technologie Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence, Data Science mogą pomóc zrozumieć zmiany globalne klimatu?”

14.05

Celem konferencji będzie prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii ekologicznej i środowiskowej, realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia dotyczące: gospodarki wodno-ściekowej, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami i gospodarki o obiegu zamkniętym, zanieczyszczeń powietrza i zmian klimatu, toksykologii i oceny ryzyka dla środowiska oraz geoinformacji i teledetekcji.

09.05

Miejsce zawodów:
Hala Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 4

26.04

Serdecznie zapraszamy studentów obcokrajowców z naszej Uczelni do udziału w konferencji - First PULS-ISA MSc Conference, która odbędzie się 26 kwietnia br.

20.04

20 kwietnia w Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego odbędzie się Poznań Science Slam 2024 – konferencja naukowa dla uczniów szkół średnich z całej Polski, która pozwoli pasjonatom nauk ścisłych rozwinąć swoje zainteresowania, a młodym naukowcom i naukowczyniom otworzy drzwi do świata nauki dając im przestrzeń, aby przedstawili swoje badania, analizy czy innowacje.

18.04

XVIII Forum jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Katedry Żywienia Zwierząt oraz Katedry Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców, Katedry Nauk Przedklinicznych i Chorób Zakaźnych naszego Uniwersytetu oraz Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

18.04

W dniach 18-19 kwietnia br. odbędzie się XVIII Forum Zootechniczno - Weterynaryjne pt. ,,Rozród zwierząt w dobie selekcji genomowej".

16.04

Jak co roku zapraszamy serdecznie do udziału w święcie nauki i sztuki, które w tym roku odbywa się już po raz 27.

12.04

Zapraszamy na wykład prof. dr. hab. inż. Przemysława Biecka pt. „Czy sztuczna inteligencja to mikroskop przyszłości, czy krzywe zwierciadło?”