Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zostań ekonomistą czyli Dzień Współpracy na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Zostań ekonomistą czyli Dzień Współpracy na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym UPP

lut
lut/12 08:30 - lut/12 15:00

ul. Wojska Polskiego 28

Dzień Współpracy Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu to wydarzenie adresowane do uczniów szkół średnich województwa wielkopolskiego, którzy chcą poznać specyfikę studiów na Wydziale. Doświadczenia absolwentów WSE UPP dowodzą, że posiadanie solidnej wiedzy ekonomicznej, z jednoczesną znajomością specyfiki branży rolno-żywnościowej, znacznie poszerza możliwości zatrudnienia i wpisuje się w aktualne potrzeby gospodarki oraz życia społecznego Wielkopolski, kraju i Europy. Przedsięwzięcie już dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, weźmie w nim udział ponad 920 uczniów oraz 50 nauczycieli z 27 placówek będących partnerami Wydziału.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w załączniku.

Uczestników Dnia Współpracy na WES zapraszamy do wypełnienia ANKIETY!