Wszystkie wydarzenia

01.12

Wydarzenie jest cykliczną ogólnopolską konferencją naukową, której tegorocznym tematem przewodnim jest - Architektura krajobrazu wobec zagrożeń współczesności.

26.11

Konferencja "Biotechnologia niejedno ma imię" ma na celu przedstawienie biotechnologii jako interdyscyplinarnej nauki mającej różnorodne zastosowanie w gospodarce.

,
27.11

26.11

,
27.11

23.10

W niedzielę, 23 października odbędzie się sportowe wydarzenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którego nie można przegapić - Bieg o laur przyrodnika.

18.10

Polskie Towarzystwo Leśne, RDLP w Pile, Poznaniu i Szczecinie oraz Wydział Leśny i Technologii Drewna UP w Poznaniu zapraszają na konferencję w dniach 18-20 października br.

10.10

Katedra Gleboznawstwa i Mikrobiologii oraz Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego mają zaszczyt zaprosić na wykład dotyczący pokrywy glebowej Słowenii, który wygłosi dr. Blaž Repe z Uniwersytetu w Lublanie.

06.10

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 odbędzie się 6 października br. w sali wykładowej Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego, przy ul. Dojazd 11 o godz. 11.00.

05.10

PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW

UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

serdecznie zapraszamy

do kościoła św. Jana Vianney'a na Sołaczu

5 października 2022r. (godz. 18.30)

na Mszę Świętą

inaugurującą nowy rok akademicki 2022/2023

30.09

Rozpoczynamy odliczanie do 30 września 2022 r. Tego dnia o godz.

28.09

Celem konferencji jest stworzenie platformy do dyskusji i poszukiwania rozwiązań problemów związanych z eksploatacja, gospodarowaniem i oddziaływaniem zbiorników wodnych na środowisko przyrodnicze i gospodarkę.

WYDZIAŁY