Wszystkie wydarzenia

20.04

Celem konferencji jest przedstawienie i popularyzacja innowacyjnych systemów hodowlanych, żywieniowych i profilaktyki weterynaryjnej w sytuacji zauważalnych zmian klimatycznych i światowego kryzysu energetycznego.

10.03

W dniach 10-13 marca 2023 roku zapraszamy na kolejną edycję Targów Edukacyjnych,   Przez trzy dni prezentowana będzie oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

16.02

Dzień Współpracy Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu to wydarzenie adresowane do uczniów szkół średnich, którzy chcą poznać specyfikę studiów na Wydziale. Doświadczenia absolwentów WE UPP dowodzą, że posiadanie solidnej wiedzy ekonomicznej, z jednoczesną znajomością specyfiki branży rolno-żywnościowej, znacznie poszerza możliwości zatrudnienia i wpisuje się w aktualne potrzeby gospodarki oraz życia społecznego Wielkopolski, kraju i Europy.

08.02

Pierwszy Kongres Nowoczesnych Technologii Nawożenia to wydarzenie, na którym prezentowane będą najnowsze doniesienia z zakresu innowacji w dziedzinie nawożenia roślin uprawnych.

01.02

Dni Inżynierskie organizowane są we wspłpracy z Międzynarodowmi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Tematem pieewszego dnia Inżynierskiego będą "Perspektywy pozyskiwania energii ze źródeł nowych i odnawialnych w Polsce" Drugi dzien to dzień przyszłego inżyniera czyli "Uprawnienie budowlane - droga do sukcesu dla techników i inżynierów w kreowaniu budownictwa".

01.02

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum Rolniczym Powiatu Poznańskiego, które odbędzie się 1 lutego 2023 r., o godz. 10:00 w Sali kinowej, Zespołu Szkół Przyrodniczych w Poznaniu, ul. Golęcińska 9 .

30.01

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów prowadzonego na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”.

27.01

Serdecznie zapraszamy Pracowników, Doktorantów i Studentów na wykład otwarty w Katedrze Chemii pt.: „Elektrochemiczne badania i oznaczanie związków biologicznie czynnych w próbkach pochodzenia naturalnego”, który poprowadzi dr Konrad Rudnicki z Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.

26.01

Zapraszamy na wykład prof. UPP dra hab. Tomasza Jelonka pt. „Człowiek i drzewa w przestrzeni publicznej, konflikt czy symbioza” w ramach Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

23.01

WYDZIAŁY