Wszystkie wydarzenia

14.05

Celem konferencji będzie prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii ekologicznej i środowiskowej, realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia dotyczące: gospodarki wodno-ściekowej, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami i gospodarki o obiegu zamkniętym, zanieczyszczeń powietrza i zmian klimatu, toksykologii i oceny ryzyka dla środowiska oraz geoinformacji i teledetekcji.

09.05

Miejsce zawodów:
Hala Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 4

18.04

XVIII Forum jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Katedry Żywienia Zwierząt oraz Katedry Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców, Katedry Nauk Przedklinicznych i Chorób Zakaźnych naszego Uniwersytetu oraz Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

22.03

Serdecznie zapraszamy do udziału w Światowym Dniu Wody, organizowanym dnia 22 marca 2024 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

19.03

W dniach 19-20 marca br. odbędą się Targi Wyposażenia i Sprzętu Laboratoryjneg LABS EXPO - największe w Polsce targi sprzętu laboratoryjnego. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata biznesu i nauki.

11.03

15. Tydzień Mózgu w Poznaniu (w ramach Światowego Tygodnia Mózgu) odbędzie się w dniach 11-15 marca 2024 r. w Pałacu Działyńskich przy Starym Rynku w Poznaniu.

09.03

Zapraszamy na cieszące się wyjątkowym powodzeniem show w nowej odsłonie pt.: „O Mamma Mia” oparte na filmowej wersji musicalu „Mamma Mia”.

08.03

W Dniu Kobiet w Katedrze Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zainaugurowana zostanie wystawa Tomasza Pospiesznego i Eweliny Wajs pt. „Pasja & geniusz. Kobiety, które zasłużyły na Nagrodę Nobla”.

08.03

W dniach 8-10 marca 2024 r. zapraszamy na Poznańskie Targi Książki odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (równocześnie i w sąsiedztwie Targów Edukacyjnych 2024).

08.03

W dniach 8-10 marca 2024 roku zapraszamy na kolejną edycję Targów Edukacyjnych. Przez trzy dni prezentowana będzie oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

WYDZIAŁY