Wszystkie wydarzenia

Maj 28

Organizowana Konferencja Naukowa pt. "Ecological and Environmental Engineering" ma charakter cykliczny i umożliwa wymianę doświadczeń na poziomie międzynarodowym w zakresie wypracowywania kompleksowych rozwiązań związanych z kształtowaniem i ochroną środowiska przyrodniczego oraz podjęcia dyskusji wspólnej, lepszej przyszłości.

Celem konferencji bedzie prezentacja najnowszych wyników bada naukowych i osiągnieć wdrożeniowych z zakresu inzynierii ekologicznej i środowiskowej, realziowanej w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą.

wrz 23

Konferencja pt. „Przyrodnicze i techniczne aspekty ochrony ekosystemów wodnych" połączona jest z 50-cio leciem Wydziału Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej. Celem konferencji jest prezentacja aktualnych osiągnięć naukowych, wymiana opinii i doświadczeń w zakresie dobrych praktyk gospodarowania na obszarach Natura 2000 w dolinach rzecznych, ze szczególnym podkreśleniem efektywności ich wdrażania.

wrz 18

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zapraszają na międzynarodową konferencję naukową Rynki żywnościowe 4.0. Konferencja odbędzie się online w dniach 18-19 listopada 2021 r., ze specjalnym udziałem prelegenta dr Bettiny von Stamm, wizjonerki, myślicielki i implementatorki w dziedzinie innowacji.

wrz 18

The Poznań University of Economics and Business and the Poznań University of Life Science are pleased to invite to the international scientific conference Food markets 4.0. The conference will be held online from 18 to 19 November 2021, with special participation of a keynote speaker dr Bettina von Stamm, a visionary thinker & doer in the field of innovation.

wrz 12

Continuing the over a quarter of a century long tradition that started at the Dromoland Castle, Ireland, we would like to invite you to meet again and participate in the 13th of International Conference on One-Carbon Metabolism, B Vitamins and Homocysteine.

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.

Maj 12

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyczących innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych i środowiskowych

Maj 08

Faculty of Economics and Social Sciences at Poznań University of Life Sciences invite to join the debate on: Agribusiness facing the coronavirus crisis. The debate will focus on the influence/effects of the COVID-19 virus epidemic on the current and future situation of agriculture, agribusiness and rural areas.

Our expert panelists are:

kwi 03

Polskie Towarzystwo Zootechniczne i Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych po raz szesnasty organizują wykłady tematyczne z pogranicza hodowli i weterynarii. Ta edycja poświęcona jest tematom związanym z postępowaniem w hodowli zwierząt w związku z obserwowanymi zmianami klimatycznymi.

W sekcjach plenarnych poruszane będa tematy o zagrożeniach w hodowli w związku ze stresem cieplnym oraz o znaczeniu zwierząt przy wytwarzaniu gazów cieplarnianych.