Wszystkie wydarzenia

26.11

Konferencja "Biotechnologia niejedno ma imię" ma na celu przedstawienie biotechnologii jako interdyscyplinarnej nauki mającej różnorodne zastosowanie w gospodarce.

,
27.11

18.10

Polskie Towarzystwo Leśne, RDLP w Pile, Poznaniu i Szczecinie oraz Wydział Leśny i Technologii Drewna UP w Poznaniu zapraszają na konferencję w dniach 18-20 października br.

10.10

Katedra Gleboznawstwa i Mikrobiologii oraz Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego mają zaszczyt zaprosić na wykład dotyczący pokrywy glebowej Słowenii, który wygłosi dr. Blaž Repe z Uniwersytetu w Lublanie.

06.10

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 odbędzie się 6 października br. w sali wykładowej Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego, przy ul. Dojazd 11 o godz. 11.00.

05.10

PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW

UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU

serdecznie zapraszamy

do kościoła św. Jana Vianney'a na Sołaczu

5 października 2022r. (godz. 18.30)

na Mszę Świętą

inaugurującą nowy rok akademicki 2022/2023

30.09

Rozpoczynamy odliczanie do 30 września 2022 r. Tego dnia o godz.

28.09

Celem konferencji jest stworzenie platformy do dyskusji i poszukiwania rozwiązań problemów związanych z eksploatacja, gospodarowaniem i oddziaływaniem zbiorników wodnych na środowisko przyrodnicze i gospodarkę.

24.09

Na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna w ramach studiów MBA organizowane są wykłady otwarte. Skierowane są one nie tylko dla słuchaczy studiów MBA, ale uczestniczyć w nich mogą wszyscy zainteresowani tematyką leśnictwa.

22.09

Serdecznie zapraszamy do udziału w charakterze prelegenta lub prezentera plakatu w XXX Międzynarodowej Konferencji Naukowej Badania dla Meblarstwa (IC RFI) współorganizowanej przez Katedrę Meblarstwa (Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu) oraz Katedrę Inżynierii Przemysłowej Wyrobów Drzewnych (Wydział Techniczny, Uniwersytet Gazi, Ankara, Turcja).

22.09

W dniach 22-23 września br. w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej odbędzie się kolejna edycja Poznańskiego Salonu Maturzystów organizowanego przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy" . W czasie tego wydarzenia, uczelnie wyższe z kraju, głównie z Wielkopolski, zaprezentują swoją ofertę edukacyjną na kolejny rok akademicki.

WYDZIAŁY