Wszystkie wydarzenia

cze 26

Konferencja organizowana jest z inicjatywy IBRA (International Buckwheat Research Association) od 30 lat.

Maj 28

Organizowana Konferencja Naukowa pt. "Ecological and Environmental Engineering" ma charakter cykliczny i umożliwa wymianę doświadczeń na poziomie międzynarodowym w zakresie wypracowywania kompleksowych rozwiązań związanych z kształtowaniem i ochroną środowiska przyrodniczego oraz podjęcia dyskusji wspólnej, lepszej przyszłości.

Celem konferencji bedzie prezentacja najnowszych wyników bada naukowych i osiągnieć wdrożeniowych z zakresu inzynierii ekologicznej i środowiskowej, realziowanej w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą.

lis 18

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zapraszają na międzynarodową konferencję naukową Rynki żywnościowe 4.0. Konferencja odbędzie się online w dniach 18-19 listopada 2021 r., ze specjalnym udziałem prelegenta dr Bettiny von Stamm, wizjonerki, myślicielki i implementatorki w dziedzinie innowacji.

lis 18

The Poznań University of Economics and Business and the Poznań University of Life Science are pleased to invite to the international scientific conference Food markets 4.0. The conference will be held online from 18 to 19 November 2021, with special participation of a keynote speaker dr Bettina von Stamm, a visionary thinker & doer in the field of innovation.

lis 16

Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Wielkopolski realizuje  cykliczne seminaria naukowe o zasięgu ogólnopolskim. Partnerem organizacyjnym jest Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP oraz Regionalne Dyrekcje LP w Poznaniu i w Pile.

lis 08

Już wkrótce 24. odsłona Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki organizowanego z myślą o wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej!

paź 21

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach „seminarium SKN”.

paź 18

Biblioteka i Centrum Informacji Naukowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają do udziału w konferencji poświęconej promocji projektu informatycznego pt. "Udostępnianie cyfrowe zasobów polskich czasopism z nauk przyrodniczych i rolniczych w bazie AGRO”, którego głównym celem jest: rozszerzenie bazy AGRO poprzez udostępnienie 165 015 szt. cyfrowych zasobów naukowych w bazie AGRO do dnia 29.10 2021 r

Maj 28

W najbliższy czwartek o 14:00 połączymy się z 16 ośrodkami kultury studenckiej z całej Polski. Podczas seminarium online organizowanym przez @ack umcs chatka żaka zaprezentujemy naszą działalność i powiemy o oczekiwaniach wobec @ogólnopolskie forum kultury studenckiej, którego organizacja planowana jest na jesień 2021 roku w Lublinie. W trakcie transmisji na żywo będzie można zadawać nam pytania.

Bądźcie z nami i wspólnie porozmawiajmy o kulturze studenckiej!

Maj 22

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych Pani Profesor Hanny Wijaya.

WYDZIAŁY