Ostatnie szkolenia w projekcie

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa prośby oraz sugestie Pań career coach chcielibyśmy Państwu zaproponować możliwość skorzystania z dodatkowych szkoleń w ramach naszego programu wsparcia młodej kadry.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety oraz wyrażenia chęci udziału w szkoleniach. Ankieta zawiera 4 pytania i zajmie Państwu max. 5 minut.

Proponujemy Państwu udział w kursach:

- Wystąpienia publiczne, retoryka, erystyka, prowadzenie dyskusji i debat (16h)

- Nowoczesne graficzne formy notowania, prezentowania i przekazywania informacji oraz tworzenia przekazu pisemnego - sketchnoting (16h)

- Zastosowanie myślenia projektowego (Design Thinking) w dydaktyce (32h)

- Nauczanie metodą rozwiązywania problemów - problem based learning (32h)

- Grywalizacja - innowacja w edukacji (24h)

Szkolenia odbędą się w formie stacjonarnej zgodnie z zachowaniem środków ostrożności oraz przepisów GIS.

Będą to ostatnie szkolenia zaplanowane w ramach projektu Młoda Kadra. Zachęcamy do skorzystania z możliwości podniesienia swoich kompetencji.