Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility #EKOmentarzUPP - Jak rozwijać odpowiedzialność za środowisko naturalne? | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

#EKOmentarzUPP - Jak rozwijać odpowiedzialność za środowisko naturalne?

Ukazał się kolejny odcinek z cyklu #EKOmentarzUPP. Na świecie mamy do czynienia z nawarstwiającymi się na siebie kryzysami wynikającymi z agresji rosyjskiej na Ukrainę,  bezpieczeństwem energetycznym, wysokimi kosztami życia, wynikającymi z inflacji i problemów finansowych i zagrożeniem bezpieczeństwa żywnościowego.

W tym wszystkim nie możemy zapominać o postępujących zmianach klimatycznych. Dlatego  zapytaliśmy  prof. UPP dr. hab. Bogdana Chojnickiego z Pracowni Bioklimatologii  Grafika przedstawiająca ikony związane z ekologią  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu jak rozwijać odpowiedzialność za środowisko naturalne w tak trudnych czasach.

Zapraszamy do oglądania  https://youtu.be/mEtRG63Q2zs

Rzeczniczka prasowa UPP