Koło Naukowe Młodych Menadżerów Wydziału Ekonomicznego UPP finalistą Akademickich Mistrzostw Menadżerskich

Zakończyły się eliminacje do konkursu Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie. W rozgrywkach online wzięły udział 74 zespoły z 65 uczelni. Drużyny od ponad miesiąca rywalizowały ze sobą o to, które wirtualne Biuro podróży osiągnie najlepszy wynik. Koło Naukowe Młodych Menadżerów funkcjonujące na Wydziale Ekonomii UPP znalazło się w czołówce najlepszych wirtualnych firm.

Przez ostatni miesiąc studenci z wielkim zaangażowaniem prowadzili swoje wirtualne firmy w ramach konkursu Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie. Wyniki eliminacji  okazały się zaskoczeniem, bo na ostatnim etapie w czołówce zespołów pojawili się całkiem nowi liderzy. Wyniki są bardzo wyrównane, każdy z finalistów ma realne szanse na zwycięstwo.

FINAŁ AKADEMICKICH MISTRZOSTW MENEDŻERSKICH

Finał odbędzie się 14 czerwca 2023 r. w Krakowskim Parku Technologicznym. Drużyny będą rywalizować w sześciu rundach decyzyjnych. W rozgrywce finałowej uczestnicy zmierzą się ze sobą w symulacji Agencji Interaktywnej. W finale zagra dziewięć zespołów, w tym Bon Voyage z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pod opieką dr. Dawida Jabkowskiego.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w walce o tytuł najlepszych wirtualnych menedżerów!

Źródło: https://revas.pl/blog/znamy-finalistow-akademickich-mistrzostw-menedzerskich/?fbclid=IwAR3kZ9YbyY-5eLW4zZPUitKorNzyIYkzpP9A4Ub3lhuVLjijZwIWTYN4Tuw

Redakcja: Iwona Cieślik, Rzeczniczka prasowa UPP