Kolejny projekt UPP wśród zwycieskich dofinasowanych z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie przedstawiło listę ocenionych operacji w ramach konkursu nr 6/2022 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Wśród zwycięskich wniosków znalazł się projekt Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Realizowana operacja to: Instytucjonalny wymiar zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich w Polsce, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach  Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Kierownikiem projektu jest dr Natalia Bartkowiak-Bakun z Katedry Ekonomii i Polityki Gospodarczej w Agrobiznesie, Wydziału Ekonomicznego.

Więcej informacji o projekcie - https://puls.edu.pl/sites/default/files/Obrazy/cdr_informacja_na_strone_...