Studentka Wydziału Inzynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej wyróżniona w konkursie na pracę dyplomową w obszarze techniki oraz organizacji produkcji i usług

Jak co roku Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych (FSNT-NOT)  oddział w Poznaniu zorganizował dla absolwentów uczelni poznańskich konkurs na wyróżniającą się pracę dyplomową studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I lub II stopnia w obszarze techniki oraz organizacji produkcji i usług.

Wyróżnienie otrzymała mgr inż. Kamila Góra za pracę  „ Analiza możliwości modernizacji oczyszczalni ścieków bytowych dla miejscowości Kluczewo gmina  Ostroróg”. Promotorem pracy jest dr inż. Sebastian Kujawiak z Katedry Inżynierii Wodnej i Sanitarnej UPP.

Rzeczniczka prasowa UPP