Sierpień 2019

O HORTITERAPII NAUKOWO I PRAKTYCZNIE

“Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne” pod tym tytułem 20 sierpnia 2019 r. odbyła się już po raz czwarty konferencja naukowa na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Program konferencji obejmował zagadnienia poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego, a także relacji społecznych poprzez kontakt z zielenią i bogactwem świata roślin.

DR MARCIN PSZCZOŁA ZWYCIĘZCĄ EAAP YOUNG SCIENTIST AWARD 2019

Nagroda EAAP (European Federation of Animal Science) Young Scientists Award przyznawana jest wybitnym młodym naukowcom (poniżej 38 roku życia) wykazującym się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej o wymiarze europejskim. Dr Marcin Pszczoła jest adiunktem w Katedrze Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UPP.