Sierpień 2019

O HORTITERAPII NAUKOWO I PRAKTYCZNIE

“Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne” pod tym tytułem 20 sierpnia 2019 r. odbyła się już po raz czwarty konferencja naukowa na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Program konferencji obejmował zagadnienia poprawy zdrowia fizycznego oraz psychicznego, a także relacji społecznych poprzez kontakt z zielenią i bogactwem świata roślin.

DR MARCIN PSZCZOŁA ZWYCIĘZCĄ EAAP YOUNG SCIENTIST AWARD 2019

Nagroda EAAP (European Federation of Animal Science) Young Scientists Award przyznawana jest wybitnym młodym naukowcom (poniżej 38 roku życia) wykazującym się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej o wymiarze europejskim. Dr Marcin Pszczoła jest adiunktem w Katedrze Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UPP.

WARSZTATY MOOD FOR WOOD W OGRODZIE DENDROLOGICZNYM WYDZIAŁU LEŚNEGO UPP

Podczas warsztatów studenci przy pomocy uznanych architektów i projektantów z całego świata oraz doświadczonych stolarzy projektują oraz samodzielnie wykonują meble miejskie dla wybranych lokalizacji w Poznaniu. W tym roku jedna z takich drewnianych konstrukcji powstała w Ogrodzie Dendrologicznym Wydziału leśnego UPP.

WARSZTATY MOOD FOR WOOD W OGRODZIE DENDROLOGICZNYM WYDZIAŁU LEŚNEGO UPP