Pamiętamy o tych, którzy odeszli

Początek listopada jest szczególnym czasem, kiedy towarzyszy nam pamięć o zmarłych. Oderwani od codzienności zatrzymujemy się, składamy kwiaty i palimy znicze kierując swoje myśli do Tych, którzy odeszli. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu każdego roku wspomina członków społeczności akademickiej, których nie ma już wśród nas.

Senat Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podjął uchwały w trybie obiegowym

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne odwołane zostało posiedzenia Senatu zaplanowane na 28.10.2020 r. W celu właściwego funkcjonowania uczelni podjęcie uchwał odbyło się w trybie obiegowym z wykorzystaniem poczty elektronicznej i platformy do elektronicznego głosowania. Senatorowie otrzymali szczegółowe instrukcje postępowania, dzięki czemu sprawnie udało się przeprowadzić wszystkie zaplanowane punkty porządku obrad.

Wydawania kart abonamentowych na parking samochodowy

dot. miejsc parkingowych przy ul. Wołyńskiej w Poznaniu​

Dział Gospodarczy i Zaopatrzenia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informuje, iż w związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim, wydawanie kart dla pracowników oraz studentów, uprawniających do bezpłatnego parkowania samochodów na parkingu przy ul. Wołyńskiej w Poznaniu

W miesiącu listopadzie karty będą w każdy poniedziałek w godz. 8.00-10.00 oraz w sobotę 21.11.2020 r. w godz. 8.00-10.00

List Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Szanowni Członkowie Wspólnoty Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,

Podobnie jak liczni przedstawiciele środowiska akademickiego w całej Polsce, podzielam zaniepokojenie ostatnimi wydarzeniami, będącymi konsekwencją rozstrzygnięcia Trybunału Konstytucyjnego. Decyzja ta została podjęta w sytuacji szczególnego zagrożenia zdrowia i życia przez rozwój pandemii COVID-19 oraz bez odpowiedniego wsparcia społecznego.

Komunikat - Bistro "Ogród Smaku"

Jesteśmy do Waszej dyspozycji na Uniwersytecie Przyrodniczym - Bistro Ogród Smaku. Na chwilę obecną serwujemy wszystkie dania na wynos, a dodatkowo jest już możliwość zamówienia posiłków z dostawą ( Winiary, Winogrady, Golęcin, Ogrody, Jeżyce, Wola, Piątkowo). Menu - zestawy obiadowe - oferta dań z dostawą w załączniku.

Zapraszamy do stołówki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

Agnieszka Dudziak-Gryszczyńska

ZałącznikRozmiar
PDF icon Broszura PRZYRODNICZY.pdf288.63 KB

O badaniach, innowacjach i wyzwaniach w branży rolniczej

Silkroad Agriculture Education and Research Innovation Alliance (SAERIA) jest międzynarodową platformą współpracy, do której dobrowolnie dołączają uniwersytety rolnicze, instytucje i przedsiębiorstwa z krajów oraz regionów wzdłuż nowego Jedwabnego Szlaku, działające na rzecz rozwoju edukacji rolniczej i badań technologicznych regionu. W ramach projektu SAERIA organizowane są regularnie fora i konferencje zmierzające do  intensyfikacji współpracy naukowej i dydaktycznej na rzecz postępu branży rolniczej.

Ponad 200 pracowników uczelni weźmie udział w Programie Rozwoju Kadry Administracyjnej i Zarządczej

Program rozwoju kadry administracyjnej i zarządczej obejmuje cykl szkoleń, których celem jest podniesienie kompetencji pracowników oraz pracowniczek w takich obszarach tematycznych jak:

• obsługa klienta i radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • podstawy prawne działalności uczelni wyższej,
  • postępowanie administracyjne w uczelni wyższej,
  • profesjonalna obsługa studentów i doktorantów,
  • finanse uczelni wyższej,
  • zamówienia publiczne,
  • strategiczne zarządzanie uczelnią w świetle zmian w szkolnictwie wyższym,