OPŁATA REKRUTACYJNA

• Wysokość opłaty za postępowanie związane z przyjęciem na studia wynosi 85 złotych.
  • Opłatę wnosi się oddzielnie na każdy kierunek i formę studiów, na konto bankowe, którego numer jest widoczny w systemie rejestracji elektronicznej.

• Wniesiona opłata podlega zwrotowi tylko w przypadku:

1) nieuruchomienia kierunku studiów;
2) omyłkowego wniesienia więcej niż jednej opłaty na ten sam kierunek i formę studiów;
3) negatywnego wyniku egzaminu maturalnego;
4) wniesienia opłaty po terminie.

• Zwrot opłaty następuje na wniosek, którego wzór jest dostępny na stronie internetowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

• Z opłaty rekrutacyjnej mogą być zwolnieni wychowankowie domów dziecka oraz pełne sieroty.

• 2. Decyzję w sprawie, o której mowa podejmuje Prorektor ds. Studiów na podstawie udokumentowanego wniosku kandydata.

Szczegółowe informacje w sprawie wysokości opłat za postępowanie związane z przyjęciem na studia określa:

Zarządzenie nr 44/2020 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 2 kwietnia 2020 roku.

OPŁATA ZA WYDANIE LEGITYMACJI

Za wydanie elektronicznej legitymacji studenckiej Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu pobiera opłatę w wysokości 22 zł. Za wydanie duplikatu opłata wynosi 33 zł.

Zarządzenie nr 43/2020 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 2 kwietnia 2020 roku.