Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Poznański Festiwal Nauki i Sztuki 2023 - zgłoszenia | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki 2023 - zgłoszenia

W przygotowaniu jest  XXVI Poznański Festiwal Nauki i Sztuki, który  zaplanowano w dniach 15-20 maja 2023 roku. Wydarzenie na naszej uczelni odbędzie się 16 maja 2023 roku (wtorek) w godzinach 9.00 -15.00 w formie stacjonarnej. Temat przewodni tegorocznego Festiwalu to zagadkowy świat nauki i sztuki. 

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki 2023

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zainteresowanych naukowców, doktorantów oraz studentów, którzy chcieliby podzielić się z młodzieżą i dziećmi ciekawostkami naukowymi oraz zainspirować do rozwijania pasji badawczych.

W związku z przyjętą przez Koordynatorów formułą proszę o propozycje zajęć przede wszystkim w formie praktycznej - warsztatów, pokazów, gier, quizów, zajęć terenowych, spacerów dydaktycznych itp. 

Planujemy również przygotowanie strefy stoisk interaktywnych i wykładów (maksymalnie 10) w jednej wspólnej przestrzeni. Miejsce zostanie ustalone w zależności od zainteresowania oraz przesłanych propozycji.

 

Sale lub laboratoria, w których Państwo planujecie przeprowadzić zajęcia warsztatowe, proszę zarezerwować we własnym zakresie.

 

W tym roku zrezygnowaliśmy z rezerwacji wydarzeń w systemie Cirrus (ogólny, dla całego PFNiSz) i będziemy ją prowadzić na poziomie koordynatora (Dział Marketingu i Komunikacji). 

 

Prosimy o przesłanie formularza elektronicznego do 21 grudnia 2022 roku.

 

LINK DO FORMULARZA

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu e-mailowego marketing@up.poznan.pl lub telefonicznego 61 848 7084. 

 

Grażyna Adamczyk
Dział Marketingu i Komunikacji

WYDZIAŁY