Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Komunikat PTTK nr 1/2023 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Komunikat PTTK nr 1/2023

Koło PTTK Pracowników UP zaprasza wszystkich pracowników Uczelni wraz z rodzinami na kolejną wycieczkę „W NIEZNANE”.

Starorzecze Warty

 

Wycieczka odbędzie się w sobotę, 25. marca br. Prowadzi dr inż. Włodzimierz Łęcki. Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu przed Coll. Max. (obok szklarni). Powrót do Poznania przed godz. 20:00. Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność i sami się ubezpieczają, ale członkowie PTTK z opłaconymi składkami są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków (https://www.pttk.pl/menu-turysty-ubezpieczenia). Rezerwacja miejsc tylko po opłaceniu uczestnictwa.

Odpłatność: 60,- zł (w tym obiad i wstęp do zwiedzanych obiektów). W przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce i braku chętnych na liście rezerwowej wpłata nie ulega zwrotowi. Zapisy przyjmowane będą w lokalu Koła PTTK (w niskiej części Rektoratu, obok kas UPP) w następujących terminach (w pierwszym terminie członkowie PTTK, możłiwość opłacenia składek, proszę przynieść legitymacje):

 

  • środa 15.03. w godz. 1300 - 1345,
  • piątek 17.03. w godz. 1200 - 1245.

 

Po tym terminie informacje telefoniczne (kom. 501 802 124).

 

Zapisanie się na imprezę jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (wyłącznie dla celów związanych z jej organizacją) oraz na ewentualne udostępnienie zdjęć w gablocie PTTK.

 

Prezes Koła PTTK

 

dr hab. inż. Jerzy Świgoń

WYDZIAŁY