Webinaria Web of Science i InCites

Zapraszamy na webinaria przygotowane przez Clarivate, które odbędą się w dniach 13-28 stycznia 2022 i dotyczyć będą podstaw użytkowania bazy WoS i EndNote.Dwa ostatnie spotkania poświęcone będą cyklowi życia innowacji i klasyfikacji dziedzinowej wg Celi Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals) w InCites. Szkolenia są dostępne dla każdego, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Rejestracja:

Tematyka, terminy szkoleń oraz linki do rejestracji - TUTAJ