Konkurs „Poznański czerwiec 1956”

65 lat temu mieszkańcy Poznania wyszli na ulice miasta, by protestować przeciwko uciskowi władzy i trudnym warunkom bytowym. Wśród nich byli także studenci i pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Aby zachować pamięć tego wyjątkowego zrywu, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać książkę "Poznański Czerwiec 1956", pod redakcją Jarosława Maciejewskiego i Zofii Trojanowskiej, ufundowaną przez Wydawnictwo Miejskie Poznania. To wznowienie publikacji, która ukazała się 35 lat temu - po brzegi wypełnione historiami, relacjami i świadectwami uczestników "czarnego czwartku" oraz historyków.

Aby wygrać tą niesamowitą publikację opowiedz nam lub pokaż jak wspominasz lub jak upamiętniasz to ważne dla Wielkopolski wydarzenie. Na Wasze wiadomości czekamy do niedzieli 4 lipca br. do końca dnia. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

Zapraszamy też do odwiedzenia 'sklepu Wydawnictwa Miejskiego Posnania', gdzie znajdziecie mnóstwo cennych publikacji związanych z historią naszego regionu.

ZałącznikRozmiar
Plik konkurs-czerwiec-56-regulamin.docx14.06 KB