Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Kolejna edycja szkolenia z języka migowego na UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kolejna edycja szkolenia z języka migowego na UPP

Serdecznie zapraszamy członków społeczności akademickiej UPP (studentów i studentki, doktorantów i doktorantki, pracowników i pracowniczki: naukowych, dydaktycznych, administracyjnych) do udziału w szkoleniu z podstaw języka migowego. Szkolenie jest wzbogacone o moduł dotyczący pierwszego kontaktu z osobą niesłyszącą.

Szkolenie prowadzone jest autorską metodą aktywnej komunikacji (autorka: Eunika Lech) i obejmuje 10 godzin teoretycznych i 50 praktycznych. Na szkolenie składają się ćwiczenia dialogów z lektorem oraz symulowanie scenek sytuacyjnych. Zachęcamy do udziału zarówno osoby początkujące, jak również te które uczestniczyły we wcześniejszych edycjach i potrzebują odświeżyć i przypomnieć sobie wiedzę.

Szkolenie będzie odbywało się w formie stacjonarnej (sale Centrum Wsparcia i Rozwoju) przez kolejne 15 tygodni we wtorki i środy.

Przy zapisach na szkolenie, należy wybrać odpowiedni dla siebie przedział czasowy:

• grupa przedpołudniowa (od 10:45 do 14:00)
  • grupa popołudniowa (od 15:00 do 18:15).

Grupa szkoleniowa będzie liczyć maksymalnie do 15 osób. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października za pomocą formularza dostępnego w poniższym linku:

Ze względu na intensywność szkolenia, prosimy o przemyślane decyzje odnośnie uczestnictwa. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia poprowadzą specjaliści z Wspólnego Tonu pod kierownictwem Euniki Lech, aktywnej działaczki środowiska Głuchych, tłumaczki przysięgłej PJM, z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu kursów języka migowego. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością prowadzących zajęcia na stronie: www.sordo.com.pl

Szkolenie kończy się egzaminem, po zdaniu którego uczestnicy otrzymują certyfikat.

Szkolenie jest finansowane ze środków dotacji na wsparcie procesu kształcenia i prowadzenia badań naukowych przez osoby o szczególnych potrzebach.

Więcej informacji udziela Sylwia Graja-Zwolińska sylwia.graja-zwolinska@up.poznan.pl z Centrum Wsparcia i Rozwoju.

Liczba miejsc ograniczona!

Organizator: zespół Centrum Wsparcia i Rozwoju