Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przedłużamy zapisy na karty MultiSport dla studentów i doktorantów UPP do 28 listopada | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Przedłużamy zapisy na karty MultiSport dla studentów i doktorantów UPP do 28 listopada

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Od 1 grudnia startujemy z programem Multi Sport dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

 

Od 1 grudnia startujemy z programem Multi Sport dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W ramach oferty znajduje sie wstęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce, w tym 141 w samym Poznaniu; 25 różnych aktywności sportowych i rekreacyjnych, w tym siłownia, basen, ścianka wspinaczkowa, fitness i wiele innych. Atutem oferty jest szybka rejestarcja za pomoca czytnika, nielimitowana liczba wejść i możliwość dołączenia lub rezygnacji z Programu w dowolnym momencie, w cyklach miesięcznych. 

 

Cena pakietu to 119 zł za miesiąc. Zamów kartę już dziś - https://register.emultisport.pl/register-user/51297.

 

Dodatkowo mamy dla Was konkurs!

 

Wśród wszystkich zapisanych Użytkowników rozlosujemy 10 bezpłatnych voucherów do kina (Multikino, Helios, Cinema City). Voucher możecie wykorzystać na dowolny seans filmowy – nawet w weekend.

W losowaniu bierze udział każdy zapisany na kartę Użytkownik. Szczęśliwcy zostaną poinformowani mailem o wygranej po 25.11, jednak nie dalej niż 30.11.2021.

 

Zapisy na karty przedłużamy  do 28 listopada br., a minimalna liczba chętnych niezbędna do uruchomienia Programu to 101 osó.b. Odbiór kart: Biuro Konwentu Samorządu Studenckiego UPP, ul. Piątkowska 94/3B DS Danuśka, pokój 1103. 

 

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej ulotce informacyjnej oraz na stronie www.kartamultisport.pl. 

ZałącznikRozmiar
PDF icon ULOTKA INFORMACYJNA1.37 MB

WYDZIAŁY