Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Stypendia Miasta Poznania dla laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Stypendia Miasta Poznania dla laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych

Stypendia Miasta Poznania przyznawane są na zasadzie konkursu. Aby wziąć w nim udział wystarczy deklaracja podjęcia studiów od października 2021 r. na poznańskiej uczelni.

Miasto Poznań realizuje XIV edycję programu stypendialnego dla laureatów i finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, podejmujących studia w Poznaniu.

Termin składania wniosków mija 20 czerwca 2021 r.

Wnioski o stypendium na rok akademicki 2021/2022 mogą składać laureaci i finaliści olimpiad:

• Artystyczna
  • Biologiczna
  • Chemiczna
  • Filozoficzna
  • Fizyczna
  • Geograficzna
  • Historyczna
  • Informatyczna
  • Języka Angielskiego
  • Języka Białoruskiego
  • Języka Francuskiego
  • Języka Łacińskiego
  • Języka Niemieckiego
  • Języka Rosyjskiego
  • Literatury i Języka Polskiego
  • "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
  • Matematyczna
  • Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Stypendia Miasta Poznania przyznawane są jeden rok akademicki - od października do czerwca. Kandydaci, którym przyznane zostanie stypendium, uzyskają tytuł "Stypendysty Miasta Poznania". Osoby te, dzięki swoim osiągnięciom, będą sławić imię nie tylko swojej uczelni, ale i Miasta Poznania i tym samym staną się ambasadorami marki "Akademicki Poznań".

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i formularz wniosku znajdują się na stronie www.poznan.pl/studia

Bezpośredni link do strony programu stypendialnego: